isoGlass.pl

Oferta

zdjęcia z ostatniej budowy

zobacz wszystkie etapy rozkładania izolacji ze szkła spienionego i powstawania fundamentu na zdjęciach

» zdjęcia szkła spienionego

isoGlass - krótki opis w BudujemyDom.pl

Portal budowlany dla praktyków opisuje naszą innowacyjną technologię, gwarancje i dopłaty

» przeczytaj

Fundamenty w systemie isoGlass z izolacją ze szkła spienionego

Nowoczesny system fundamentowy przeznaczone do domów i obiektów przemysłowych. Zarządzamy całym etapem: od przygotowania terenu po dostarczenie całej dokumentacji.

Wykonanie fundamentu z izolacją ze szkła spienionego w systemie isoGlass zapewnia krótszy czas realizacji niż budowa tradycyjnych ław fundamentowych i znacznie ogranicza dewastację zieleni.

Zobacz zdjęcia w galerii Obejrzyj przekroje

W czym szkło spienione jest lepsze niż zwykła izolacja ze styropianu itp.?
Fundament budynku (płyta fundamentowa) z izolacją ze szkła spienionego jest pozbawiony mostków termicznych i w 100% odporny na awarie wynikłe z przemarzania gruntu lub osiadania. Szkło spienione w systemie isoGlass może być z powodzeniem stosowane także na podmokłych i słabonośnych gruntach.

W jakich budynkach można zastosować taką izolację?

System fundamentowy isoGlass jest szczególnie polecany w obiektach energooszczędnych każdego rodzaju (domy, obiekty usługowe i przemysłowe) - wszędzie tam, gdzie należy oszczędzać energię do ogrzewania.

Jakie są najważniejsze zalety użytkowe takiej izolacji?

1. Szkło nie zmienia się pod wpływem wilgoci i nie rozwijają się w nim grzyby, owady ani gryzonie - więc jako izolacja nie ulega degradacji; nie zgnije i nie zatruje wód gruntowych.
2. Fundament stanie się częścią systemu grzewczego (akumulatorem) i oddaje zgromadzone ciepło do środka obiektu, a nie na zewnątrz.

Czy to się opłaca?

System isoGlass spełnia wymagania programu dopłat do kredytów w standardach NF15 i NF40. Twój budynek ogrzewany gazem, z izolacją w systemie isoGlass, oszczędzi (w ciągu 30 lat) 10 tys. złotych dzięki skutecznej izolacji płyty fundamentowej. Dotacja na budynek pasywny zgodny ze standardem NF15, to 50 tys. złotych. Twoje oszczędności to 10+50=60 tysięcy, czyli zarabiasz 2 tysiące złotych rocznie przez 30 lat!
Sprawdź listę wymagań, które musi spełnić budynek zgodny ze standardem NF15. Pamiętaj, że restrykcyjne wymagania NF15 powodują że obecnie stosowane, standardowe rozwiązania gwarantują utratę dotacji. Parametry szkła spienionego i bezmostkowe wykonanie w systemie isoGlass umożliwiają uzyskanie dopłaty NF15.

Wykonamy kompletną, zgodną z projektem płytę fundamentową na warstwie izolacyjnej ze szkła spienionego. W płycie znajdą się wszystkie wymagane przyłącza i instalacje. Na nasz fundament udzielamy gwarancji. Na następnej stronie możesz zamówić indywidualne porównanie kosztów lub pobrać tabelę do szczegółowego porównania.

Porównaj koszty